BMW F07

BMW F07 neboli BMW 5 GT je nový vůz automobilky BMW, představený na autosalónu v Ženevě v roce 2009 jako koncept. Jde o kombinaci sportovního sedanu, SUV a klasického Gran Turisma. Vůz se začal vyrábět v roce 2009. Jsou dostupné tři varianty, dvě s benzínovým motorem jedna s dieslovým. Varianta s dieslem v sobě ukrývá třílitrový motor s výkonem 242 koňských sil (180 kW). Slabší varianta (pokud se to tak dá nazvat) benzínového motoru má objem 2997 cc. Tento třílitr dosáhne výkonu 302 koňských sil (225 kW). Silnější verze má pod kapotou motor o objemu 4,4l s dvěmi turby a výkonem 402 koňských sil (300 kW).

4 comments on “BMW F07

  1. Abych řekl pravdu, váhal jsem s koupí BMW F07 kvůli tomu, co o něm lidé říkali. Hluk motoru je příliš hlasitý nebo je příliš mnoho svolávacích akcí. Ale koupil jsem si jeden a jsem tak rád, že jsem to udělal. Je to perfektní každodenní auto pro někoho, kdo má rád trochu luxusu ve svém životě, ale nechce se cítit jako

  2. BMW F07 je nejlepší auto, jaké jsem kdy řídil. Je elegantní, rychlý a technologicky vyspělý. Displej na palubní desce má vynikající dotykovou obrazovku a systém GPS, který usnadňuje navigaci. Pokud si chcete koupit auto, udělejte si laskavost a vyzkoušejte BMW F07

  3. BMW F07 je velmi dobré auto a jsem rád, že ho mám. Mezi mé oblíbené vlastnosti patří působivý zvukový systém, plynulá jízda a vynikající akcelerace.

  4. Už nějakou dobu sháním nové auto a když jsem viděl, že BMW vydává F07, musel jsem počkat, až vyjde. Bylo to vše, co jsem od auta chtěl: elegantní, rychlé a spolehlivé. Až to vyjde letos v létě, budu první na řadě!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.